bad wolves tommy vext replaced by LD
bad wolves tommyho vexta nahrádza LD z Acacia Strain

Bad Wolves oznámili, že na poste speváka vymenili jedného svalovca za druhého. Miesto Tommyho Vexta, ktorý skupinu opustil začiatkom tohto roka, angažovali bývalého gitaristu The Acacia Strain, Daniela “DL” Laskiewicza.

Kapela sa vyjadrila takto: “S radosťou oficiálne oznamujeme, že Bad Wolves majú nového speváka – Daniela “DL” Lasckiewicza. DL je ohromný skladateľ a spevák a môžeme s istotou povedať, že album, na ktorom pracujeme, s názvom Dear Monsters, je doteraz najlepším albumom Bad Wolves.”

Tommy Vext si po jeho odchode od Bad Wolves s ostatnými chlapcami z kapely chviľu nevedeli prísť na meno, ale vyzará to, že vášne (najmä medzi Tommyho vernými fanúšikmi a zvyškom Vlkov) sa už utíšili a každý si ide svojou vlastnou cestou.

Vext v živom vysielaní na Instagrame ešte v januári uviedol, že odchod z kapely videl ako jedinú možnosť, keďže podľa neho jeho konzervatívne politické názory spôsobili nezmieriteľný rozkol s jeho spoluhráčmi a ich nahrávacou spoločnosťou Better Noise (predtým Eleven Seven).

V ďalšom príspevku zasa zo situácie v kapele viní “cancel culture”, čiže organizovanú, cielenú masovú šikanu v médiách, najmä tých neoficiálnych v podobe sociálnych sietí.