Slayer a Anthrax jamujú na motívy známej pesničky Bryana Adamsa
Slayer a Anthrax jamujú na motívy známej pesničky Bryana Adamsa

Ak ste nikdy neboli pri zvukovej skúške nejakej kapely, nemáte veľmi čo ľutovať, je to celkom nuda.

Ako hudobník musíte často popustiť uzdu fantázii a skúšať nové spôsoby, ako udržať svoj záujem.

Môžete napríklad hrať do omrzenia karty. Môžete tiež makať na nových pesničkách, alebo môžete len tak pofajčovať a čakať, kým to celé neskončí.

Alebo, ak ste náhodou členovia legendárnych thrashmetalových Slayer, a ste zhodou okolností na turné s kolegami z rovnako legendárneho Anthraxu, môžete si zabrnkať na motívy Summer of 69 od Bryana Adamsa.

Takto to roztočili Tom Araya, Gary Holt, Paul Bostaph (všetci Slayer) a Joey Belladonna (Anthrax) v roku 2016 v kanadskom Montreale…

https://www.instagram.com/p/BKUEOFgBf0U/

Trošku je mi ľúto, že sa ten Slayer rozhodol ísť do dôchodku, ale stále dúfam, že to bude tak nejak podobne, ako s tým naším Elánom a rozlúčkové turné bude každý rok.

Ich “Farewell Tour” sa pomaly končí, pokiaľ viem, tak Slayer sa už presunul z Chile do USA, kde sa odohrá posledná “noha” šnúry.

V rodnej krajine budú ako predkapely a špeciálni hostia Slayeru vystupovať Primus, Ministry a Phil Anselmo.

Ešte jedna zaujímavosť, počas americkej časti turné bude Slayer vystupovať aj v TaxSlayer aréne v Moline, Illinois. Je to len zhoda okolností, názov arény nemá so skupinou Slayer nič spoločné, TaxSlayer (daňový zabijak) je totiž americká IT firma vyvýjajúca finančný a daňový softvér :-).