Marilyn Manson zatykač
Policajné oddelenie mesta Gilford sa v utorok 26. mája 2021 prostredníctvom svojej Facebookovej stránky vyjadrilo, že má aktívny zatykač na Briana Hugha Warnera (občianske meno Marilyna Mansona) pre dva priestupky v súvislosti s incidentom v pavilóne Bank of New Hampshire pred dvoma rokmi. Photo by aleksey.const

Na Marilyna Mansona bol v Gilforde (New Hampshire, USA) vydaný zatykač.

Policajné oddelenie mesta Gilford sa v utorok 26. mája 2021 prostredníctvom svojej Facebookovej stránky vyjadrilo, že má aktívny zatykač na Briana Hugha Warnera (občianske meno Marilyna Mansona) pre dva priestupky v súvislosti s incidentom v pavilóne Bank of New Hampshire pred dvoma rokmi.

Manson sa mal 18. augusta 2019 počas koncertu v Bank of NH dopustiť (ľahkého) útoku na kameramana spoločnosti, ktorá zabezpečovala nahrávku koncertu. Spevák bol agresívny a kameramana mal opľuť.

Za priestupok tejto kategórie môže byť v New Hampshire uložený trest odňatia slobody na menej ako jeden rok a pokuta vo výške 2 000,00 USD.

Takáto pokuta Mansona celkom iste nezruinuje a, v porovnaní s aktuálnymi obvineniami z fyzického aj psychického násilia a zneužívania zo strany spevákovej ex-snúbenice Ewan Rachel Woodovej, pôsobí pomerne bezvýznamne.

Ešteže som ho videl za starých dobrých Guns, God & Government čias v Prahe na koncerte v 2001. To to bol ešte taký sympatický ujko, čo si reže skalpelom brucho a zbiera ohyzdné bábiky.