Machine Head mali na koncerte problémy. Kvôli pivu.

V sobotu, počas koncert v Londýne sa fanúšikovi Machine Head podaril husársky kúsok. Na aparatúru kapely vylial litrové pivko.

Kapelu to dostalo do technických problémov, aspoň tak to popisujú na svojom instagrame.

“LONDÝN!! Včerajšia noc bola ťažká.

“Za prvé: radi by sme poďakovali každému jednému, kto sa zúčastnil včerajšej úžasnej šou. Úprimne, vypredať Brixton Academy za 8 hodín, tak z toho nám skoro odletel dekel.”

“Nanešťastie, nejaký sráč nám vylial celý liter piva na aparatúru a kompletne ju vyradil počas Burn My Eyes (Machine Head je na šnúre pri príležitosti 25. výročia vydania rovnomenného debutu). Vaša trpezlivosť aj rešpekt počas tejto 20-minútovej katastrofy boli obdivuhodné a patrí Vám za to vďaka.”

“Pokazilo to aj zvyšok vystúpenia a nám je to neskutočne ľúto. Zaslúžili ste si viac no vďaka okolnostiam mimo náš dosah sme Vám to nemohli splniť.”

“Naši úžasní technici a najmä zvukár Steve Lagudi všetko prekáblovali a ako viete, po 20-minútovej prestávke sme boli schopní vystúpenie dokončiť. Ak by on nebol taký rýchly a zručný, šou by sme asi nezvládli.”

Machine Head popisujú svoje problémy pri Londýnskom koncerte na Instagrame

LONDON!! Last night was tough.

First off: We want to thank every single person who attended last nights incredible show. Selling out Brixton Academy in 8 hours, was quite frankly mind-blowing!


“It was unfortunate that some a**hole had to throw a full 32 ounce beer on our soundboard, and completely take it out of commission during the Burn My Eyes set. Your patience and respect to us, and each other, during the whole 20 minute debacle was admirable, and we can’t thank you enough.


“It did however compromise the rest of the show, and for that we are incredibly sorry. You deserved better than that, and due to consequences beyond our control, we could not deliver that.”

“Our awesome crew, and specifically our bad ass soundman Steve Lagudi, scrambled to reroute everything over to our monitor board, and as you all know, after a 20 minute break, we were miraculously able to finish the show. Had he not been so quick on his feet about what to do, the show likely could never have finished.”