KISS na rozlúčkovom turné podporí aj David Lee Roth

KISS End Of The Road
KISS na rozlúčkové turné zoberú aj Davida Lee Rotha

Démon, Hviezdne dieťa, Mačací muž a Mimozemšťan (a.k.a. kapela KISS) oznámili začiatkom tohoto týždňa svojim fanúšikom hneď niekoľko dobrých správ.

Paul Stanley sa už cíti dobre

Kvôli zdravotným problémom svojho frontmana musela skupina KISS zrušiť koncerty v Austrálii a na Novom Zélande. Príčinou bola Stanleyho komplikovaná chrípka.

Paul sa nezúčastnil ani v médiách prepieraného novembrového koncertu KISS pre biele žraloky (alebo skôr pre ubytovacieho giganta Airbnb, austrálsku cestovku pre dobrodruhov, Adventure Bay Charters, ktorá ponúka potápanie so žralokmi a pár vybraných VIP zákazníkov), no v súčasnosti sa cíti vraj už v poriadku a teší sa na ďalšie koncertovanie.

KISS, vystúpenie pre biele žraloky v Austrálii, november 2019

Premýšľam inak, či tá Austrália a Nový Zéland nie sú nejaké prekliate, či čo, veď koncerty tam kvôli protialkoholickému liečeniu Jamesa Hetfielda tento rok zrušili aj páni z Metalliky.

KISS + David Lee Roth 2020 spolupráca

Na svoje rozlúčkové turné (bohužiaľ iba na jeho americkú časť) na budúci rok ukecali chlapci z KISS ešte jednu špeciálnu akvizíciu, ex-speváka Van Halen, Davida Lee Rotha.

David kvôli takejto príležitosti dokonca dočasne opustí svoje teplé miestečko v House of Blues v Mandalay Bay Resort & Casino Las Vegas, kde momentálne pravidelne roztáča svoju žiadanú show.

Pre veľký úspech sa koniec kariéry KISS odkladá (i keď len na chvíľu)

Keď sa skupina takéhoto rangu rozhodne ukončiť kariéru, môžeme očakávať, že rozlúčkové turné bude beznádejne vypredané. Inak to nie je ani s KISS, preto sa naši rockoví fešáci rozhodli pár koncertov pridať.

Nanešťastie, znova len v rodnom USA. Pôvodné finále farewell šnúry sa pôvodne malo odohrať 17. júla v New Yorku, no dnes už vieme, že plánované sú dodatočné vystúpenia v auguste, septembri aj októbri 2020.

Čo bude potom? Uvidíme…

KISS, I was Made For Loving You, Baby

Ja sa zatiaľ teším na koncert KISS v Prahe, 1. júla 2020. Lístky už mám.

Na koncert beriem vyvenčiť aj moju krásnu polovičku. Či vlastne počkať, lístky kupovala ona. Čiže vyvenčiť berie ona mňa. Ale to je jedno, we were made for loving each other, nie?