Eddie Van Halen v čase najväčšej slávy skupiny Van Halen

Viete ako dáte rockovej hviezde najavo, že už mierne pohasína? NESPOZNÁTE JU!!!

Presne to sa stalo Eddiemu Van Halenovi, keď si prednedávnom vyrazil so synom na koncert kapely Tool.

Eddieho syn Wolfgang na svojej FB stránke zverejnil fotku svojho otca, ako na požiadanie robí záber neznámemu fanúšikovi skupiny Tool.

Týpek evidentne absolútne netušil, aká rocková superstar ho to vlastne fotí a Eddiemu to evidentne nevadilo. A to mu, teda aspoň u mňa, pridáva riadne na kredite.

Najzábavnejšie na celej príhode je, že chalan sa vlastne nefotil s nikým z Toolu, ale s javiskom plným usilovne pracujúcich technikov kapely.

No, Eddie, jak to David Lee Roth spieval?

Ah, migt as well JUMP!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=969630303372167&set=a.202368433431695&type=3
Fanúšik Tool nespoznal Eddieho Van Halena

Van Halen a rakovina

Treba ešte povedať, že po zdravotnej stránke Eddie Van Halen neprežíva najšťastnejší rok svojho života.

S rakovinou si užil svoje už v roku 2000, keď mu diagnostikovali nádor v ústnej dutine a súčasťou liečby bolo aj chirurgické odstránenie tretiny jazyka, až v roku 2002 Eddie vyhlásil, že je oficiálne “cancer-free”.

Gitarista si vtedy trošku zafilozofoval a za príčinu onkologického problému označil trsátka, ktoré počas koncertovania často držal v ústach, názor lekárov však bol, že za ochorenie môžu skôr dlhé roky intenzívneho fajčenia.

Na jar tohto roku sa choroba nečakane vrátila, tento raz v podobe rakoviny hrdla. Ani Eddie nečakal a ihneď začal s liečbou, ani nie pred týždňom však Wolfgang na svojom sociálnom profile zverejnil fotku z návštevy onkologického centra, pričom v ruke držal mobilný telefón s rontgenovou snímkou nádoru na mozgu.

Mašinéria internetových špekulácií sa ihneď rozbehla naplno a bulvárne médiá začali pracovať s myšlienkou, že na fotografii je Eddieho snímka.

No, nech už je to, ako chce, ja Eddiemu držím palce a odkazujem mu, že v rockovej čiernej kronike ho v najbližšej dobe nechcem vidieť.